•  
  •  
  •  

Новини

Продовжується навчання фахівців з питань реформ за тренінговими програмами

На базі Української школи урядування у партнерстві з проектом EU4PAR розпочалося чергове навчання за тренінговими програмами.

Слухачі тренінгу отримали мають можливості отримати практичні знання з аналізу політики, стратегічного планування та державного управління.

Загальновідомо, що реформа державної служби безпосередньо пов’язана із реформою самих міністерств, які повинні займатись стратегічним плануванням, аналізом політики, роботою з стейкхолдерами, побудовою процесів, які дозволили б дійсно ефективно реформувати ті сфери, за які міністерства відповідають.

Лютий, 22/2019
Публічний звіт Голови НАДС про роботу агентства у 2018 році та Стратегічний план діяльності НАДС на 2019 – 2021 роки обговорено на засіданні колегії НАДС

Відбулося засідання колегії НАДС, на якому про результати діяльності агентства в 2018 році доповів Голова НАДС Костянтин Ващенко. Розпочинаючи свій виступ він зазначив, що у 2018 році Україна відзначила сторіччя запровадження державної служби, зокрема велику інформаційну кампанію, у якій взяли участь всі міжрегіональні управління НАДС. Загалом проведено майже 1000 комунікативних заходів.

Під час виступу Костянтин Ващенко зупинився на досягненнях НАДС у 2018 році:

Лютий, 21/2019
Центр оцінювання кандидатів на посади державної служби готовий прийняти перших кандидатів на державну службу

Сьогодні за участю Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка відбулося відкриття Центру оцінювання кандидатів на посади державної служби.

Лютий, 21/2019
Відбувся тренінг з практичних аспектів оцінки корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми державного органу

У НАДС відбувся тренінг з практичних аспектів оцінки корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми державного органу, що є вимогою антикорупційного законодавства.

До складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у НАДС входять представники структурних підрозділів НАДС та установ, що належать до сфери його управління.

Лютий, 20/2019
Презентацію переможця процедури закупівлі програмного забезпечення для створення HRMIS розглянуто на зустрічі з представниками Європейської Комісії, Світового банку і керівництва НАДС

Сьогодні відбулася зустріч з представниками Європейської Комісії, Світового банку і керівництва НАДС, на якій розглянуто презентацію переможця процедури закупівлі програмного забезпечення для створення Інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS).

Лютий, 20/2019
Увага! Інформація для кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» дата проведення конкурсу 19 березня 2019 року

Відповідно до Умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 44-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України») документи від кандидатів приймаються до 18 години 4 березня 2019 року, місце, час і дата проведення конкурсу – м. Київ, вул. Прорізна, 15, 10 година, 19 березня 2019 року.

Лютий, 20/2019
Увага! Інформація для кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» дата проведення конкурсів яких 12 березня 2019 року

Відповідно до Умов проведення конкурсів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 45-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції») та Голови Державної служби геології та надр (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 46-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби геології та надр») документи від кандидатів приймаються до 18 години

Лютий, 20/2019
УВАГА! 25 лютого 2019 року закінчується прийом документів від кандидатів на зайняття вакантних посад категорії "А"
  • Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції;
  • Голови Державної служби геології та надр.

Відповідно до Умов проведення конкурсів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 45-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції») та Голови Державної служби геології та надр (додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України

Лютий, 20/2019
Переможці на зайняття вакантної посади державної служби категорії "А" за 19 лютого 2019 року

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками визначено:

переможцем – Ісаєнка Романа Миколайовича;

другим кандидатом за результатами конкурсу – Сича Костянтина Івановича.

Лютий, 19/2019
На засіданні робочої групи презентовано результати аналізу системи оплати праці державних службовців

Відбулося чергове засідання робочої групи, на якому старшим економістом Центру економічної стратегії Іриною Піонтківською презентовано результати аналізу системи оплати праці державних службовців за 2017 рік та 11 місяців 2018 року.

Лютий, 18/2019