•  
  •  
  •  

Презентацію переможця процедури закупівлі програмного забезпечення для створення HRMIS розглянуто на зустрічі з представниками Європейської Комісії, Світового банку і керівництва НАДС

Сьогодні відбулася зустріч з представниками Європейської Комісії, Світового банку і керівництва НАДС, на якій розглянуто презентацію переможця процедури закупівлі програмного забезпечення для створення Інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS).

Під час зустрічі Голова НАДС Костянтин Ващенко зазначив, що впровадження HRMIS має стати важливим кроком у реалізації політики Уряду зі створення сучасної інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати в державних органах, а також забезпечити доступ громадськості до відкритих даних, пов'язаних із кількістю працівників та заробітною платою у державних органах.

Під час презентації також обговорено процеси розробки і впровадження зазначеної інформаційної системи, а також навчання персоналу і подальша робота.

Нагадаємо, що у 2018 році розроблено технічну і тендерну документацію, а також проведено тендерну процедуру та обрано переможця на закупівлю програмного забезпечення інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS). Закупівля послуг з впровадження системи відбулась за процедурою Світового банку.