•  
  •  
  •  

Відбувся тренінг з практичних аспектів оцінки корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми державного органу

У НАДС відбувся тренінг з практичних аспектів оцінки корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми державного органу, що є вимогою антикорупційного законодавства.

До складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у НАДС входять представники структурних підрозділів НАДС та установ, що належать до сфери його управління.

Тренінг проведено за участю керівника Відділу з питань розробки та моніторингу виконання антикорупційних програм Департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції НАЗК Володимира Воробйова, який відзначив високу якість Антикорупційної програми НАДС за 2018 рік та дієвість її заходів.

Під час тренінгу розглянуто законодавчі критерії для прийняття антикорупційних програм та оцінку корупційних ризиків, а також визначено подальші дії НАДС з метою активізації діяльності, ідентифікації нових корупційних ризиків та подальшого контролю за виконанням Антикорупційної програми.