Угоди про співпрацю з міжнародними партнерами

Національне агентство України з питань державної служби підтримує партнерські зв’язки у рамках меморандумів та угод про співпрацю з 13 іноземними інституціями та організаціями у сфері розвитку державної служби. Зокрема активно здійснюється співпраця з іноземними партнерами щодо удосконалення підходів в управлінні персоналом на державній службі, реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та налагодження ефективної взаємодії державних органів з громадськістю.

Міжнародні двосторонні та багатосторонні угоди НАДС 

 

Результати впровадження проектів міжнародної технічної допомоги

У I півріччі 2019 року у НАДС впроваджувалося 5 проектів міжнародної технічної допомоги за підтримки урядів Канади, Швейцарії, Європейського Союзу та Туреччини, з яких 2 – завершено та 3 перебувають у стані реалізації. З результатами впровадження проектів можна ознайомитися за посиланням Проекти НАДС

 

Програма MATRA з питань верховенства права

Тренінги у рамках програми MATRA реалізуються Нідерландським гельсінським комітетом, Лейденською школою права та Гаазькою академією місцевого самоврядування за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Протягом 2017-2018 рр. програмою MATRA з питань верховенства права на території Королівства Нідерланди проведено 14 тренінгів у сфері державних закупівель, державних фінансів, адміністрування правосуддя, захисту прав людини, доброчесності на державній службі, свободи масової інформації та децентралізації, участь у яких взяло 64 державних службовця від України.

З розкладом тренінгів та умовами участі можна ознайомитися тут