Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України ” Про внесення змін до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 р. № 673 та від 24 квітня 2013 р. № 265″.

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до розділу ІІ плану пріоритетних дій Уряду на 2018 року”.

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад”

Електронні консультації з громадськістю щодо до обговорення проекту проекту розпоряження Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад”

Електронні консультації з громадськістю щодо до обговорення проекту наказу НАДС «Про затвердження процедури проведення конкурсу та Критеріїв конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у 2018 році.

Електронні консультації щодо обговорення проекту Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік.

Електронні консультації щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

Електронні консультації щодо обговорення зазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning”

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення зазначеного проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції оптимізації системи центральних органів виконавчої влади”

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення плану заходів з реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад для розгляду та пропозицій.

Електронні консультації з громадськістю щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2015 року № 1167”

Електронні консультація з громадськістю щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Порядок атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою ”

НАДС оголошує про проведення електронних консультацій з громадськістю. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”

Електронні консультації з громадськістю щодо постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2015 року № 1167»

Електронні консультації

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Концепції впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах та план заходів щодо її реалізації”

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад”

Електронні консультації з громадськістю щодо проекту постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301”

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”

Електронні консультаціїКонсультації

Електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту Порядку атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою

Публічна консультація. Оголошення про проведення круглого столу для представників громадськості та експертів у сфері державного управління та державної служби на тему: “Обговорення Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік”. Публічне обговорення Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби.

Консультації

Обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Обговорення положень Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Електронна консультація з громадськістю щодо щодо обговорення Порядку атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою

Електронні консультації

Електронна консультація з громадськістю щодо обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року