Для допомоги декларантам під час чергового етапу е-декларування Національне агентство з питань запобігання корупції 12 лютого 2019, розпочинає безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!».

Програма курсу та реєстрація  за посиланням:  goo.gl/423CoV

 

Навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики” 

З метою удосконалення отриманих базових знань про конфлікт інтересів пропонуємо пройти поглиблений онлайн-курс: «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень з урахуванням тих помилок та проблемних питань, які були виявлені під час правозастосовної практики. 

Інформацію щодо реєстрації див. тут

 

ПАМ’ЯТКА ДЕКЛАРАНТУ!

Шановні декларанти! 1 січні 2019 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Просимо Вас відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації.


Поширені запитання по роботі з Єдиним державним реєстром декларацій: див. тут.


Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні: див. тут.


На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», наказу НАДС від 28.02.2019 № 37-19 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Національного агентства України з питань державної служби» , відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 №126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, – у Національному агентстві України з питань державної служби в рамках підготовки Антикорупційної програми НАДС на 2019-2020 роки розпочався процес проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності НАДС.

При наявності інформації, яка може бути використана для ідентифікації  корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності НАДС, просимо надавати її на електронну пошту: alekseeva@old.nads.gov.ua.

Контактна особа:

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Алєксєєва Ольга Анатоліївна, телефон (044) 256-00-16

АНКЕТА для визначення напрямів роботи Національного агентства України з питань державної служби для яких необхідно провести оцінку корупційних ризиків: див. тут.


Перелік партнерів антикорупційних комунікацій Національного агентства України з питань державної служби

  •  Національне агентство з питань запобігання корупції.
  • Громадська рада при Національному агентстві України з питань державної служби.
  • Урядово-громадська ініціатива «Разом проти корупції».
  • Громадська організація «Антикорупційний штаб».
  • Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.