Купрій Володимир Олександрович

перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби

Народився 19 липня 1971 року у селі Садове Голопристанського району Херсонської області

У 1997 році з відзнакою закінчив Херсонський державний педагогічний інститут, у 2002 році – Українську Академію державного управління при Президентові України. Здобув кваліфікацію магістра державного управління та магістра української мови та літератури, зарубіжної літератури.

Кандидат наук з державного управління. Проходив стажування в Pima Community College (м. Тюсон, США), Університеті Північного Лондону (Великобританія). Член Американської асоціації з оцінки (AEA) та Європейської спільноти з оцінки (EES).

Має досвід викладацької роботи. Працював в сфері освіти вчителем середньої школи, методистом позашкільного закладу освіти у місті Херсоні. Протягом 2010-2016 років викладав в Національній академії державного управління при Президентові України (м. Київ).

Протягом 1997-1999 років перебував на посаді державної служби, працював головним спеціалістом управління у справах сім’ї та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

З 1999 по 2017 роки працював в неурядовому секторі тренером, менеджером, керівником проектів, програм з розвитку місцевого самоврядування, сектору організацій громадянського суспільства, відкритості та прозорості діяльності державних органів.

Протягом 2007-2017 роках працював виконавчим директором благодійного фонду «Творчий центр ТЦК». Залучався USAID, Канадським бюро з освіти, ПРООН, Радою Європи, Координатором проектів ОБСЄ в Україні, програмами ЄС у якості експерта до реалізації низки програм, проектів міжнародної технічної допомоги в сфері розвитку територіальних громад, державного управління, державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні.. У 2014-2017 роках – експерт з реформи державного управління ініціативи «Реанімаційний пакет реформ».

З липня 2016 по жовтень 2017 року – член Комісії вищого корпусу державної служби за квотою представників громадських об’єднань, навчальних закладів та наукових установ.

Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Київського міського голови.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року №750-р призначений першим заступником Голови Національного агентства України з питань державної служби строком на п’ять років.

Одружений. Виховує сина.