Заболотний Андрій Володимирович

заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби

Народився 7 серпня 1983 року у м. Вінниця.

У 2005 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України та отримав кваліфікацію юриста, у 2012 – з відзнакою Національну академію державного управління при Президентові України.

Державний службовець 2 рангу.

Має понад 13 років стажу державної служби та досвід роботи у юридичних службах на районному, обласному та центральному рівнях.

З квітня 2012 року працює у Національному агентстві України з питань державної служби. За час роботи в НАДС обіймав посади начальника відділу правового забезпечення та представництва інтересів НАДС в судах, заступника начальника та начальника Юридичного управління. З вересня 2014 року по квітень 2016 року працював на посаді директора Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 296-p призначений заступником Голови Національного агентства України з питань державної служби.

Пройшов професійне навчання за підтримки Уряду Німеччини (2015-2016 роки),  за Програмою Уряду Японії «Public Personnel Administration for Middle level Officials» (2017 рік) та Програмами для тренерів  «EU  Trainer Programme» та  «EU HRM Trainer Programme».

З 2017 року визначений членом делегації України в рамках роботи Антикорупційної мережі ОЕСР.

З 2018 року є урядовим експертом з питань імплементації Конвенції ООН проти корупції.

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, відомчими нагородами.

Одружений. Виховує сина та доньку.