З метою забезпечення виконання Комісією з питань вищого корпусу державної служби своїх повноважень щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» та внесення суб’єкту призначення пропозицій щодо переможця конкурсу та другого за результатами конкурсу кандидата утворюється комітет з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А», який є робочим органом Комісії.

З персональним складом комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» можна ознайомитись тут.


З метою забезпечення виконання Комісією своїх повноважень щодо здійснення дисциплінарного провадження для визначення ступеня вини, характеру і тяжкості дисциплінарного проступку, вчиненого державними службовцями, які займають посади категорії «А», утворюється комітет з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», який є робочим органом Комісії.

З персональним складом комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» можна ознайомитись тут.